15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Rider Ochranná lišta dverí - F13

52,70 €
3-6 dni
SKU
OBL - F13

Sada 4 ochranných líšť, samolepiace, bez kovových komponentov, chránia bok a dvere Vášho auta

Ochrana vozidla, či už upraveného alebo nie, je majiteľovou prioritou. Existuje množstvo zariadení a doplnkov, ktoré chránia či už interiér auta alebo jeho vonkajšok, tzn. „čistotu“ jeho vzhľadu. Množstvo tunerov si necháva bočné oterové lišty zahladzovať (t.j. vymontovať lišty, a montážne diery na karosérii zahladiť), no v niektorých situáciách je tento prvok nenahraditeľným.

Jednou z mála firiem, ktoré sa zaoberajú práve výrobou bočných ochranných líšt (ľudovo povedané oterové lišty) dverí, je poľský výrobca Rider.

Firma Rider vznikla v roku 1980, kedy začala podnikať v oblasti produkcie motocyklových prílb. Firma sa postupne vyvíjala, až v roku 2006 získala bezpečnostný certifikát ISO 9001. Vtedy sa naplno rozbehla výroba ochranných líšt.

Bočné ochranné lišty sú v istých prípadoch, najmä tých mestských, nenahraditeľným bezpečnostným prvkom z hľadiska ochrany karosérie auta. Preplnené parkoviská, neopatrní vychádzajúci a parkujúci vodiči, bicykle, atď. To sú miesta a situácie, kde môže veľmi ľahko dôjsť k odreniu laku, či dokonca prehnutiu a poškodeniu karosérie. Ochranné lišty Rider sú navrhnuté tak, aby maximálne chránili karosériu vášho auta a to aj vďaka umiestneniu na najviac vypuklé miesto na boku karosérie.

Sada obsahuje vždy 4 kusy ochranných líšt podľa typu vozidla, ktoré sú navyše vyrábané podľa najnovších dizajnových trendov. Lišty pritom neobsahujú kovové výstuhy, takže nevzniká žiadna korózia. Lišty sú vyrábané podľa normy ISO 9001 a sú opatrené certifikátom TUV.

  • Ochranná lišta dverý
  • Tvar lišty zodpovedá tvaru automobilu
  • Bez kovových komponentovav ( žiadná hrdza )
  • Kvalita za výbornú cenu
  • Obojstranná lepiaca páska už predmontovaná
  • Veľmi jednoducha montáž nalepením
Ďalšie informácie
Hmotnosť 0.500000
Výrobca Rider
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Viac produktov od výrobcu Rider
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené