Obchodné podmienky / Ochrana osobných údajov / Kontakt

Unidec Gumové autokoberce presné pre Mercedes ML, 2005-12 / W164

38,64 €
2-5 dni
SKU
JJ - NORMME507-x
Gumové autokoberce presné pre Mercedes ML, 2005-12 / W164
Prispôsobiť Gumové autokoberce presné pre Mercedes ML, 2005-12 / W164

* Povinne vyplnené polia

Vaše prispôsobenie
Gumové autokoberce presné pre Mercedes ML, 2005-12 / W164
Gumové autokoberce presné pre Mercedes ML, 2005-12 / W164

Skladom

38,64 €

Zhrnutie

  Autokoberce gumové - 3D tvar, ktorý presne kopíruje tvar podlahy auta, extra vysoký okrajový lem proti vyliatiu tekutín a vysypaniu nečistôt, sada 4 kusov.

  Presné rozmery
  Autokoberce sú vyrobené presne podľa tvaru podlahových plôch konkrétneho typu vozidla. Odpadá tak zložité porovnávanie často nepresných univerzálnych kobercov a nutnosť problematického zastrihávania na požadovaný tvar. Vďaka presnému tvaru tak koberce držia na svojom mieste, neposúvajú sa . Zadný diel je v závislosti od konkrétneho modelu vyhotovené z jedného alebo dvoch kusov samostatných rohoží.

  Použitie
  Koberce sú jednoducho umývateľné s rýchlou možnosťou vysypania nečistôt a jednoduchou inštaláciou.

  Materiál
  Vysoko odolná guma zaisťuje kobercom vysokú pružnosť, ktorá zabezpečí pri ohýbaní (napr. pri skladovaní), že sa koberce rozložia opäť do pôvodného tvaru. Guma je vysokoodolný materiál aj pred agresívnymi látkami, ktoré môžu bežné plastové a textilné koberčeky zničiť a poškodiť aj samotné vozidlo.Gumené autokoberce - presné

  Ochrana
  Výhodou týchto kobercov je zvýšený okraj, chrániaci interiér vozidla pred vysypaním sypkých materiálov (piesok, hlina, kamienky) či vyliatim tekutín, nečištôt, prachu, snehu a pod. do interiéru vozidla. Gumené autokoberce sú odolné proti presiaknutiu olejov, benzínu a čiastočne taktiež voči elektrolytu z akumulátorov.

  Pohodlie
  Nepríjemnému posunu kobercov po podlahe vozidla účinne zabráni špeciálne protišmykové tvarovanie na spodnej strane kobercov, ktoré sa jednoducho prichytí k originálnemu čalúneniu podlahových priestorov.

  Údržba
  Koberce sú jednoducho umývateľné, prispôsobené pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov (napr. umývanie vlažnou vodou s neagresívnym neabrazívnym saponátom a pod.). Čistenie je možné jednoducho vykonávať mimo vozidla. Jednoduché je aj pravidelné vysypanie nečistôt, ktoré zvládnete za niekoľko sekúnd.

  Montáž
  Koberce sú dodávané vrátane fixačných prvkov, ktoré sa jednoducho založia do kobercov a zaklapnú na adekvátne miesto vo vozidle. Vďaka tomu nedochádza k posunu rohoží vo vozidle a plnohodnotne spĺňajú svoj účel.

  Ďalšie informácie
  Farba čierna
  Rozmery presné pre konkrétny typ vozidla
  Materiál guma
  Materiál Guma
  Výrobca Unidec
  Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
  1. Čistič na sklá + odstraňovač nikotínu + utierka
   Čistič na sklá + odstraňovač nikotínu + utierka
   Akčná cena 4,80 € Bežná cena 8,40 €
  2. Utierka z mikrovlákna na disky kolies
   Utierka z mikrovlákna na disky kolies
   Akčná cena 2,40 € Bežná cena 3,60 €
  Viac produktov od výrobcu Unidec
  Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené