15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Maria Cavallo kožený poťah volantu - A - čierny

36,97 €
Vypredané
SKU
AM - 1372
Luxusný kožený poťah volantu Maria Cavallo v čiernej farbe - veľkosť A

Poťah volantu z pravej kvalitnej teľacej kože, vrchnej, ekorigovanej (neprebrusovanej) s pôvodnou vzorkou, pravými vráskami, jazvičkami a bodkami. Je zachovaná najkvalitnejšia vrchná časť kože, čo zaručuje poťahu veľmi dlhú životnosť, ale aj príjemný dotyk.

Bráni šmýkaniu rúk. Jeden z najčastejších dôvodov, prečo si ľudia kupujú poťah na volant je to, že sa ruky pri potení na umelých materiáloch začnú šmýkať, riadenie prestáva byť úplne bezpečné.

Poťah sa neprehrieva ani na priamom slnku. Ponechali sme v lete auto na slnku niekoľko hodín tak aby slnko pálilo priamo na volant. Poťah na volante bol teplý, ale nebol vriaci, respektíve okamžite sme mohli jazdiť, nemuseli sme čakať kým vychladne, jeho teplota bola oveľa nižšia, ako teplota palubnej dosky (palubná doska 56 stupňov, volant 42).

V zime vytvára pocit tepla. Po zohriatí motora cca 5 min, a po spustení kúrenia, poťah na volante okamžite začne naberať teplo a už po niekoľkých minútach je príjemný. Tiež okamžite vracia teplo rúk. Umelohmotný volant je chladný ešte veľmi dlhú dobu aj vo vykurovanom aute.

Je pevne prichytený na volant – jedna z najdôležitejších vlastností, čo sa týka bezpečnosti pri jazde – nepretáča sa žiadnym smerom – zaručuje úplne bezpečné a presné riadenie.

Dokonale sa prispôsobí tvaru volantu – dokonale kopíruje aj zložitejšie tvary ako sú rôzne výstupky na prsty.

Chráni volant pred opotrebením – je jedinou výhodou, ktorú majú aj iné výrobky na volant. Náš poťah však navyše dokáže aj opraviť prípadné poškodenia volantu (hlboké ryhy, trhliny, diery), tak, že ich dokonale prekryje.

Má dlhú životnosť, ktorú mu zaručujú použité materiály najvyššej kvality. Farebné poťahy (červený, šedý, svetlohnedý, modrý, žltý, zelený, bordový) používaním rovnomerne jemne stmavnú, ale naďalej sú veľmi pekné.

Štandardne sú k dispozícii jednofarebné aj dvojfarebné poťahy – hore väčší kus farebnej kože, po bokoch čierna koža a dole menší kus farebnej kože. 

Poťahy sa vyrábajú z hladkej alebo perforovanej kože.

Mikroporézna vrstva na vnútornej strane poťahu tlmí vibrácie prechádzajúce na volant. Priložená špeciálna šnúra má spevnené konce, ktoré je v prípade potreby možné prihnúť ktorýmkoľvek smerom. Nie je potrebná ihla.

K farebným poťahom je priložená farebná šnúrka (vo farbe poťahu). K dvojfarebným poťahom (červeno-čierny, modročierny a pod.), je štandardne dodávaná čierna šnúra.

Ku každému baleniu je priložený podrobný návod na montáž, ktorý je napísaný tak, aby bol poťah schopný namontovať aj ten, kto nikdy nič podobné nerobil.

Všetky tieto vlastnosti robia poťah jedinečným, ale jeho jedinečnosť podčiarkuje aj jeho univerzálnosť, čo sa týka univerzálnosti nielen typu volantu, ale aj jeho veľkosti. Univerzálnosť použitia zobrazuje „tabuľka veľkostí“, z ktorej vyplýva, že štyri štandardné veľkosti poťahov A,B,C,D obsiahnu 99% všetkých typov volantov automobilov, autobusov, kamiónov a iných motorových vozidiel. Napríklad veľkosť poťahu „A“ je vhodná na 99% volantov osobných motorových vozidiel a pokiaľ sa volant svojimi rozmermi nachádza v tabuľke, vždy je dosiahnuteľný perfektný výsledok. Pokiaľ zákazník montuje poťah na volant s rozmermi uvedenými na zadnej strane obálky a dodrží návod na montáž, dávame všetky záruky.

Ďalšou výhodou je, že poťah nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Koža je upravená tak, že nepraská ani po rokoch, nie je potrebné ničím ju ošetrovať.

Technické riešenie poťahu je zapísané na Úradoch priemyselného vlastníctva ako úžitkový vzor na Slovensku aj v Českej republike. (Bez súhlasu majiteľa úžitkového vzoru nikto nesmie vyrábať, využívať, ponúkať alebo uvádzať na trh výrobok, ktorý je predmetom úžitkového vzoru). Chránené zákonom o úžitkových vzoroch máme aj iné varianty poťahov z pravej kože.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek na špecifické vyhotovenie nám pošlite mail, radi zodpovieme Vaše otázky.

Ďalšie informácie
Hmotnosť 0.400000
Farebné vyhotovenie 1 farba
Farba čierna
Priemer 390,00 mm
Materiál teľacia koža
Materiál Koža
Výrobca Maria Cavallo
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Viac produktov od výrobcu Maria Cavallo
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené