Obchodné podmienky / Ochrana osobných údajov / Kontakt

Heko Deflektory predné pre Volvo V40, 2012- / 5-dver.

27,60 €
Vypredané
SKU
31237-def
Protiprievanové plexi ofuky - deflektory HEKO predné určené pre Volvo V40 , 5-dver., 2012-

Cena je za sadu 2 ks - ľavý + pravý na predné dvere.

Protiprievanové deflektory / ofuky sú vyrobené z certifikovaného vysoko kvalitného materiálu Akrylon XT. Sú neprehliadnuteľným estetickým a vysoko praktickým doplnkom výbavy vozidla nie len do sychravého jesenného počasia. Poskytujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu vo vnútri vozidla.

Pri otvorení okna chránia pred nepríjemným efektom prúdenia vzduchu do vozidla a vďaka optimálnemu usmerneniu prúdenia obtekajúceho vzduchu znižujú pri pootvorenom okienku vznikajúci hluk a prievan.  Pri použití deflektorov / ofukov Brillant môžu byť okná pootvorené aj počas intenzívneho dažďa alebo sneženia. Znižujú znečistenie bočných okien počas jazdy a umožňujú tak lepší výhľad v spätných zrkadlách.

Deflektory sú dodávané v sade 2 ks pre pár predných okien. Všetky deflektory sú vyrábané v dymovom vyhotovení, ktoré intenzívne bráni prenikaniu slnečných lúčov do vozidla v letnom období.  Montáž zvládne priemerne zručný motorista v priebehu niekoľkých minút. Čistenie je možné vykonávať bežnými prípravkami na čistenie okien a jemnou handričkou.

 • Sada obsahuje 2ks deflektorov / protiprievanových plexi / na prave a ľavé predné dvere automobilu.
 • bezpečná plastická hmota v dymovom odtieni
 • zabraňujú prievanu a hluku pri vetraní bočnými oknami
 • znížená priepustnosť UV žiarenia
 • dodávajú Vášmu autu športový vzhľad

Vyfrézované drážky na krajoch zabezpečujú účinnú stabilizáciu deflektorov v tesneniach okien.  

Certifikovaný materiál Akrylon XT (polymetylmetakrylát PMMA) je odolný vysokým teplotám až do 100°C, je plne recyklovateľný, vysoko odolný voči starnutiu vplyvom UV žiarenia.

Návod na montáž:

 1. Pred rozbalením prirovnajte deflektory ku rámu okna, či je deflektor zhodný a správne vybraný. 
 2. Stiahnite okno úplne dole a očistite miesto, kde sa bdú deflektory inštalovať.
 3. Odstránťe ochrannú fóliu z lepiacej pásky.
 4. Zasuňte deflektor najskôr pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec v hornom rohu dverí. Potom pomaly zasúvajte deflektor do drážky pre okno smerom od zrkadlo k rohu dverí tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu.
 5. Keď máte deflektory nasadené v drážke, niekoľkokrát otvorte a zatvorte okno. Pozorujte, či náhodou niekde nenaráža okno do plastu. V prípade, ak sa okno nechce zavrieť, alebo okno naráža do deflektorov, tak použite pribalené kovové pliešky. Pliešky treba použiť na mieste v, ktorom okno naráža do deflektoru. Pliešok treba zasunúť tak, aby háčik, ktorý je na jednej strane pliešku bol na strane gumového tesnenia okna a časť bez tohto háčiku na strane deflektoru. Vďaka pliešku bude následne otváranie a zatváranie okien bezproblémové. 

Upozornenie: Pri kúpe deflektorov len na predné okná si treba uvážiť či v budúcnosti nebudete potrebovať aj plexi na okná zadné, pretože tie sa samostatne dokúpiť nedajú.

Ďalšie informácie
Počet dverí vozidla 5
Materiál Akrylon XT (polymetylmetakrylát PMMA)
Materiál Akrylon XT
Hmotnosť 3.000000
Výrobca Heko
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
 1. Plastová vaňa do kufra pre VOLVO V40, 2012-
  Plastová vaňa do kufra pre VOLVO V40, 2012-
  Akčná cena 15,00 € Bežná cena 17,40 €
Viac produktov od výrobcu Heko
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené